Aktivace Minecraft

  1. Zaregistrujte se na stránkách Majong - zde https://account.mojang.com/register - vyplňte všechna pole registračního formuláře a potvrďte pravidla používání, poté formulář odešlete tlačítkem Register. Následně klikněte na odkaz v emailu, který vám byl doručen od Majong – potvrdíte tím svou registraci.
  2. Poté se na váš ověřený účet přihlaste na oficiální stránce vydavatele https://account.mojang.com/login. Na stránce https://account.mojang.com/redeem zadejte aktivační klíč, který vám přišel od nás e-mailem, včetně pomlček a dokončete aktivaci kliknutím na Redeem.
  3. Po zadání klíče si na další stránce zvolíte jméno pro profil ve hře. Pozor, toto jméno je již pro samotnou hru. K přihlašování k Vašemu účtu na stránkách vydavatele budete používat standardně email a heslo. Po vepsání jména se Vám vedle políčka objeví zeleně nebo červeně napsáno, zda je toto jméno k dispozici, anebo je už zabrané. Poté odsouhlaste podmínky a klikněte na tlačítko Choose name.
  4. Na další stránce již můžete stáhnout instalátor hry. Klikněte v sloupci Download game na ikonku Vašeho operačního systému. Po stažení instalátoru a jeho spuštění pokračujte dle instrukcí. Následně se stačí přihlásit pomocí vašeho emailu a zvoleného hesla.
Provozovatel webu DCT SERVIS A PRODEJ,s.r.o., jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu soubory cookies pro zlepšování prostředí webových stránek, pro analytické účely a pro cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace